Distributie

Stefaan Haerinck

Procuratiehouder
Verkoopmanagement

Telefoon: +49 231 395797-40
Telefax: +49 231 395797-71
Mobiel: +49 151 65245597

E-mail: stefaan.haerinck@dga.de

Nicole Feistel

Leiding Commerciële Binnendienst

Telefoon: +49 231 395797-31
Telefax: +49 231 395797-71

E-mail: nicole.feistel@dga.de

Raimar Plötz

Verkoop Wegenbouw/ Markeringen

Telefoon: +49 30 943975-10
Telefax: +49 30 943975-11
Mobiel: +49 173 2907834

E-mail: raimar.ploetz@dga.de

Thomas Schmitt

Verkoop Wegenbouw

Telefoon: +49 231 395797-37
Telefax: +49 231 395797-71
Mobiel: +49 170 5428408

E-mail: thomas.schmitt@dga.de

Oliver Ruhl

Verkoop Wegenbouw

Telefoon: +49 231 395797-37
Telefax: +49 231 395797-71
Mobiel: +49 170 5939438

E-mail: oliver.ruhl@dga.de

Torsten Klose

Verkoop Bescherming van bouwwerken

Telefoon: +49 211 99893-11
Telefax: +49 211-99893-00
Mobiel: +49 162 7302312

E-mail: torsten.klose@dga.de

Stefan Hartwich

Distributie Oost-Europa

Mobiel: +49 162 7302355
Telefax: +49 231 395797-71

E-mail: stefan.hartwich@dga.de

Frank Hummel

Procuratiehouder
Business Unit Manager Bouw/Industrie

Telefoon: +49 231 395797-25
Mobiel: +49 170 7895730

E-mail: frank.hummel@dga.de

Lutz Paufler

Procuratiehouder
Distributie Afdichtingen

Telefoon: +49 35952 342-11
Telefax: +49 35952 342-14

E-mail: lutz.paufler@dga.de

Pascal Merten

Key Account Manager Bouw/Industrie

Telefoon: +49 35952 342-42
Telefax: ++49 35952 342-14
Mobiel: +49 160 5295196

E-mail: pascal.merten@dga.de

Katrin Schäpe

Procuratiehoudster/ Productmanager Afvalverwijdering
Distributie Afvalverwijdering

Telefoon: +49 3346 8831-12
Telefax: +49 3346 8831-19
Mobiel: +49 172 3083238

E-mail: katrin.schaepe@dga.de

Distributie en Dispositie

Centrale Dortmund
Fabrieken Dortmund en Greiz

Marina Schmidt

Telefoon: +49 231 395797-37
Telefax: +49 231 395797-71

E-mail: marina.schmidt@dga.de

Valentina Steinbeck

Telefoon: +49 231 395797-24
Telefax: +49 231 395797-71

E-mail: valentina.steinbeck@dga.de

Tanja Retzlaff

Telefoon: +49 231 395797-66
Telefax: +49 231 395797-71

E-mail: tanja.retzlaff@dga.de

Indra Groll

Telefoon: +49 231 395797-29
Telefax: +49 231 395797-71

E-mail: indra.groll@dga.de

Nicole Fischer

Telefoon: +49 231 395797-19
Telefax: +49 231 395797-71

E-mail: nicole.fischer@dga.de

Fabriek Wm. Hilgers

Dorothee Mateja

Telefoon: +49 211 99893-16
Telefax: +49 211 99893-00

E-mail: dorothee.mateja@dga.de

Stephan Gehnen

Telefoon: +49 211 99893-15
Telefax: +49 211 99893-00

E-mail: stephan.gehnen@dga.de

Detlev Drath

Telefoon: +49 211 99893-17
Telefax: +49 211 99893-00

E-mail: detlev.drath@dga.de

Fabriek Isoliererzeugnisse Großröhrsdorf

Karin Kokel

Telefoon: +49 35952 342-15
Telefax: +49 35952 342-14

E-mail: karin.kokel@dga.de